Galvaniz Kutu Profil

GALVANİZ KUTU PROFİL

Kutu profiller ham halde yada antipaslı olarak üretilmektedir. Bunun dışında ise Galvaniz sacdan kaynaklı olarak imal edilen   kutu profillerin teminini firmamızdan yapabilirsiniz. Galvaniz daldırma sistemindekinin aksine Bu profiller direkt galvaniz sacdan imal edilmektedir.

GALVANİZ PROFİL ÖZELLİKLERİ
Galvaniz saca şekil verilerek yapılan kutu profiller özellikle su ile temas eden ve siyah kutu profillerden kat ve kat dayanıklılık özelliği ile öne çıkmaktadır. Profillerimiz tamamen kaynaklı olarak üretilmektedir galvaniz daldırma ya da elektro galvaniz kaplama değildir. galvaniz daldırma da şirketlere yük getiren nakliye ve galvaniz daldırma gibi ücretleri tamemen yok eder ve elektro galvaniz kaplamadan daha sağlıklıdır.  Eğer ürettiğiniz mamulu elektrostatik boya ile kaplayacaksanız yada boya yapmayı düşünüyorsanız pek tavsiye etmiyoruz temel kural;Galvaniz boya tutmaz..!

GALVANİZ KUTU PROFİL ÇEŞİTLERİ
Normal kutu profilde olduğu gibi kare ve dikdörtgen galvaniz  kutu profil olarak iki çeşidimiz mevcuttur. galvaniz ürünlerimiz standart kutu profil ebatları ve ağırlıkları  ile aynıdır. 

GALVANİZ KUTU PROFİL KULLANIM ALANLARI
Özellikle su yada nem zamanla kutu profillerde pas gibi etkiler ile yapılan imalatın ömrünü kısaltırken galvaniz kutu profil kullandığınız yerlerde daha uzun soluklu fayda elde edersinizve yapacağınız işlerde korozyon ve oksitlenme yaşamazsınız. Dış cephe karkasları (kompozit panel kaplama , ceketleme sistemleri , boardex uygulamaları , aqua panel uygulamaları , tel çit sistemleri , prekast sistemleri vb.)

GALVANİZ KUTU PROFİL  FİYATLARI

Galvaniz kutu profil fiyatları ile ilgili iletişim adreslerimizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Daha öncede belirttiğim gibi eski nesil galvaniz daldırma ve elektrogalvaniz kaplama sistemlerine nazaran daha uygun maliyeti olduğunu sizlerde tecrübe edeceksiniz..