Demir Çelik Satış » Hakkımızda

Çok uzun ve kurumsal cümleler kurup hakkımızda bilgi verebilirdik.. Ama biz bu sayfada kurumsallığın biraz dışında anlatmak istiyoruz kendimizi..

 

1989 yılında kurulan bir firmada Çalışma hayatına atıldık ve 1992 yılından 2007 yılına kadar o firmada satış işi ile uğraştık. Sonrasında ise firma kapanınca müşterilerimizin isteği ve desteği ile EMİN METAL firmasını kurduk. 9 yıldır Emin Metal sultanbeyli de Müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu süreçte özlenilen esnaflık kavramı ve ticari hayatın gerekliliği için gereken araç makina ve ekipmanlarımızı sağladık. 2 kişi ile başladığımız bu yolculukta çalışma arkadaşı sayımızı arttırdık ve bir çok projeye imzamızı attık. Gerek malzeme Tedarik ve satışı olsun Gerekse uygulama yaptığımız ve üretimini yaptığımız malzeme kalemleri olsun tüm alanlarda müşterilerimize hizmet verdik ve İsmimiz gibi EMİN adımlarla geleceğe ilerliyoruz…

Şimdiye kadar Reklama ihtiyaç duymadık şimdide ihtiyacımız olduğunu düşünmüyoruz.Bu siteyi kurma amacımız ise bilinsin ki emin metal olarak 27 yıllık bir bilgi birikimi ile biz sultanbeylide çalışma hayatındayız..

Saygılarımızla
Emin Metal