Sandviç Çatı Paneli

Evlerde ve işyerlerinde binanın muhafazası için yapılan çatılarda kullanılan bir çok kaplama malzemesi bulunmaktadır. Onduline , Kiremit  , Osb ve Membran ,Trapez sac vb.

Bu kullanılan malzemelerin avantaj ve dezavantajlarını bir kenara bırakmak gerekirse özellikle uzun süre dayanım , ısı ve ses yalıtımı, estekit bir görünüm için kullanılabilecek  malzeme sıralamasında Sandviç panel saclar gelmektedir.

İki Boyalı sac arasında kullanılan dolgu malzemesi ile imal edilen çatı panelleri Hem hafif olması ile binaya yük olmaz hem de Hızlı uygulanabilmesi ile Hız açısından çok büyük avantaj sağlamaktadır.

 

Sandvic-çatı-paneli

 

Sandiç panel sac avantajlarından bahsetmek gerekirse;

  1. Süratli uygulama sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
  2. Sıcaklık farklarından etkilenmez.
  3. Metal yüzeyi sayesinde bünyesine su almaz, güvenle kullanılır.
  4. Bakteri üretmez ve barındırmaz.
  5. Tozuma yapmaz.
  6. Uzun ömürlüdür.

Çatı panellerimiz Projenize göre 2 metre den başlayıp 12 metre ye kadar standart olarak 20 metreye kadar özel sipariş ile imal edilebilmektedir.

Sandviç Çatı Paneli Kullanım Alanları

 

Çatı panellerini evlerde , işyerlerinde , fabrikalarda , Sosyal tesislerde , Hayvan barınaklarında , spor salonlarında , depolarda , hangarlarda ve daha çir çok alan da gönül rahatlı ile kullanabilirsiniz.

 

 

 

catı paneli , panel sac , sanwiç panel sac, uygun sandviç panel sac , catı paneli uzunlukları , çatı paneli fiyatları , çatı paneli renkleri , çatı paneli fiyatları , 2. kalite çatı paneli