Trapez Sac

Trapez sac nedir?

İzolasyona daha az ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılan Galvaniz sacdan imal edilmiş tek katlı yüksek dayanımlı çatı ve cephelerde kullanılan saclara Trapez sac denmektedir.

Çatı paneli ve cephe paneline kıyasla ekonomik ve pratik bir çözüm olarak trapez sac yaygın olarak kullanılan alternatif bir üründür.

Tek katlı yalıtımsız olarak kullanılabileceği gibi;  iki levha arasına izolasyon malzemesi uygulamasıyla sandviç sistem olarak ta uygulanabilir. Bu uygulamada izolasyon malzemesi olarak; cam yünü, taş yünü, extrude polisten, expande polistren, poliretan levhalar kullanılabilir.

trapez-sac

1 mt ve 1,20 mt ebadonda ki rulalar dan üretilen trapez saclar 1 mt uzunluktan 12 mt ye kadar üretim yapılabilmektedir kalınlık olarak is 0.30 mm den 1 mm e kadar seçeneklerimiz mevcuttur

Galvaniz sac baskı çeşidi olarak günümüzde en yaygın olarak 27/200 formunda trapez sac kullanılmaktadır

Bunların dışındaki Formlar için lütfen bizimle irtibata geçebilirsiniz

Beton altı trapez sac kalınlığı ve formları için de bizimle irtibata geçebilirsiniz

trapez_formları

Trapez sac kullanım alanları

Trapez saclar çatı yapımında,depo çatısında, ahır çatısında ,sundurma uygulamasında, benzinlik tonoz çatı uygulamasın da, depo cephesinde, inşaat etrafı güvenlik duvarında, beton altı trapez uygulamalarında, prefabrik uygulamalarında   ve daha bir çok alanda ekonomik ve  pratik çözümler üretmektedir

 

Trapez sac Fiyatları ile alakalı olarak bize ulaşabilirsiniz

 

trapez-sac-fiyatlari